Emma Watson: "Víno piju od sedmi let!"

16. listopadu 2010 v 14:43 | Janča |  Emma Watson - Articles
www.janca-world.blog.cz
Herečka Emma Watson tvrdí, že moc dětství neužila. Její rodiče se k ní totiž vždycky chovali jako k dospělé. A představitelka čarodějnice Hermiony tvrdí, že u jídla dokonce mohla pít víno už od sedmi let věku. Přitom už jako pětiletá musela čelit faktu, že se její rodiče rozvedli.

Právníci Chris a Jacqueline prý zvolili postup správný. Tím, že směla Emma pít u jídla trochu vína, neměla potřebu později v pubertě opíjet se alkoholem do němoty jako někteří její vrstevníci.

"Můj otec nikdy neměl rád ty dětské věci. Nikdy by nám nedovolil objednat si jídlo v restauraci z dětského menu. A vždycky ode mě očekával, že s ním budu mluvit dospěle… Nikdy mi nezakazovali alkohol, bylo mi sedm, když jsem měla první sklenici vína, smíchanou s vodou u jídla. Přišlo mi to fakt divné, když jsem přišla do školy a každý se divil, jejda, ty jsi měla alkohol! Mě to nezajímalo," svěřila dnes dvacetiletá Emma listu Sunday Times.

Rodiče ale nijak valně Emmu nepodporovali při natáčení filmů o Harrym Potterovi. Sice byli rádi, že získala jednu z hlavních rolí, ale odmítli kvůli tomu změnit svůj životní styl.

"Danielovi a Rupertovi rodiče kvůli tomu odešli z práce, aby mohli být u svých synů při natáčení. Ale nic podobného neudělal ani jeden z mých rodičů. Oba mí rodiče milují svou práci, která je velkou součástí jejich identity," dodala Watson
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Fancluby:
Jsem členem...