Květen 2012

Deníček - 28.5. 2012

28. května 2012 v 17:33 | Janča |  Diary and news
Ahojky!
Tak, protože jsem dostala chuť napsat nějaký článek, tak jsem se rozhodla, že napíši deníček :-).

28.5. 2012
Dneska mi odpadla první hodina, takže jsem si mohla trošku přispat... ;-). Ale to nebyl pro učitele žádný důvod k tomu, aby nám nenapařili písemky. Psali jsme ze zeměpisu a z angličtiny - doufám, že to dopadne dobře.
Co se týče blogu, tak jsem se dívala na nějaké layouty. Jak jsem vám již psala, ráda bych tu nastavila nějaký nový, protože tenhle je tu už docela dlouho a chtělo by to změnu. V nabídce bylo spoustu hezkých - doufám tedy, že až nějaký vyberu, že se vám bude líbit :-).

Víkend (26 - 27.5. 2012)
V sobotu jsme byly s mamkou nakupovat a v neděli jsem byla s kamarádkou venku v místním parku a potom i u kamarádky, což bylo také fajn.
S mamkou jsme také dělaly výrobek, který musím ve škole odevzdat. Je to výrobek, který má být z recyklovatelného materiálu - máme ho vyrobit na předmět "Aplikované vědy". Nejdříve jsem si myslela, že vyrobím nějaký doplněk (náramek, náhrdelník...) například z víček od PET lahve, ale mamka přišla s nápadem, který mi přišel opravdu dobrý: udělat sukni z tašky Billa. Já jsem s tím souhlasila, a tak jsme popadly jednu z tašek a nějak jsme z toho vytvořily sukničku :D...(možná vám sem dám fotku).

A jak se máte vy? Jak jste víkend strávili vy?

Janča :-)

Tumblr_m4qngitma41qep56go1_500_large

Zdroj obrázku: weheartit.com

Postoupila jsem do 3. kola SONC u ♥Sáry♥

23. května 2012 v 15:03 | Janča |  Já píši
Hi, everybody :-)!
Tak jsem postoupila do 3. kola! Samozřejmě vám opět moc děkuji - no a zárověň vás zase prosím, abyste mi hlásli i v tomto kole - ZDE. Děkuji.

Janča :-)

PS: Připomínám: můžete se přihlásit do SONC u mě na blogu - ZDE. Budu jedině ráda :-).

Postoupila jsem do dalšího kola SONC :-)

12. května 2012 v 17:37 | Janča |  Já píši
Ahojky!
Tak jsem postoupila do dalšího kola soutěže SONCelebrita u ♥Sáry♥. Všem děkuji za hlasy a samozřejmě také Sáře :-)!
A také jsem vás opět chtěla požádat, abyste mi prosím hlásli i ve druhém kole této soutěže - ZDE. Děkuji, ráda vám to oplatím :-).

Pa, Janča ;-)

Fotka z prvního natáčecího dne

10. května 2012 v 15:15 | Janča |  HP 1 - Fotky z natáčení
Tohle jsem sem nemohla nedat :D! Devon Murray, který si v HP zahrál Seamuse, zveřejnil na svém Twitteru fotku, na které je Emma Watson, Tom Felton a Alfie Enoch během jejich prvního natáčecího dne HP. No, není hezká? :-)Diplom od ♥Sáry♥ pro mě za bleskovku

7. května 2012 v 16:37 | Janča |  Ceny
Děkuji Ti, je krásný :-)!

image host

Důležité info

3. května 2012 v 14:19 | Janča |  Já píši
Ahojky!
Tak jak se máte? Doufám, že nyní dobře, když je teď tak krásně :-). Chtěla jsem se vám omluvit, že jsem tu teď moc nebyla, ale mám hodně učení a když je teď hezky, tak chodím ven a podobně...no, však to asi známe všichni. Proto tu teď moc nebudu, občas něco přidám a oběhnu affs, ale ne každý den, odhadem zhruba dvakrát týdně. Prosím tedy svoje affs (+ sister sites) aby si mě nemazala a vynechala mě z kontrol, děkuji. Až tu zase budu (třeba) více, tak vám dám vědět.

Mějte se krásně a užívejte si života :-),

Janča ;-)
Fancluby:
Jsem členem...