Červen 2012

O LETNÍCH PRÁZDNINÁCH TU NEBUDU!

29. června 2012 v 11:17 | Janča |  Já píši
Ahojky!
Tak, mám tu pro Vás další důležité informace. Co se týče letních prázdnin, tak tu nebudu, protože nebudu doma a tudíž nebudu mít přístup k počítači - no, kdybych měla, tak bych na blogu zřejmě také moc nebyla, jelikož venku je většinou hezky a jak se znám, tak by se mi rozhodně nechtělo trávit volný čas u počítače. Z toho vyplývá, že na prázdniny blog pozastavím a proto bych chtěla poprosit svá affs (+ sister site), aby si mě nemazala a případně mě vynechala z kontrol, děkuji.

Soutěž SONCelebrita na tomto blogu začne po prázdninách, konkrétně začátkem září. Kdo by se chtěl ještě přihlásit, má ještě možnost - ZDE. Já vím, že přihláška tu je už od dubna, ale teď už bychom to jaksi nestihli :). Všem účastníkům dám včas vědět na jejich blogy.

Zhruba po prázdninách tu můžete čekat článek, který bude o tom, co jsem prožila právě o prázdninách. Takový článek jsem hodlala napsat již po minulých prázdninách, ale nakonec to nevyšlo, protože když jsem ho konečně dopsala a chtěla jsem ho zveřejnit, tak mě to odhlásilo a článek se mi samozřejmě smazal. Já vím, že se tohle někdy stává, ale jelikož byl článek dost dlouhý, neměla jsem chuť ho psát znovu. A tak tedy doufám, že se mi to už nestane :D!

Vysvědčení: Co se dneška týká, byla jsem opravdu velmi překvapena. Ne, ohromena. Abych vám to trošku objasnila, tak Vám popíši, jak probíhalo dnešní dopoledne: S kamarádkami jsem měla sraz u našeho oblíbeného obchůdku a když jsme se všechny sešly, tak jsme vyrazily ke škole. Ze všech možných stran byli deváťáci a všechny, kdo šli do školy popsali (respektive počmárali), polili, nebo nastříkali vlasy barveným sprejem, který se dá samozřejmě snadno smýt. Je to taková legrace, která se skoro nikomu nevyhnula, tudíž i nám. Dvě kámošky se pokoušely proklouznat a obejít to - a podařilo se jim to! Nechápu! Já a jedna kámoška jsme odvážně šly na přechod a samozřejmě se na nás hned vrhli :-). Já mám pokreslenou pravou ruku a obličej a také mám trošičku nabarvené vlasy nazeleno (ale opravdu jen trošku). No a konečně se dostávám k té věci, z níž jsem byla tak odvázaná. Když totiž naše třídní začala rozdávat vysvědčení, nejprve rozdávala těm, kteří měli samé jedničky - no a zavolala i mě! No, já jsem sice v prvním pololetí měla samé jedničky, ale nyní v druhém pololetí jsem to opravdu nečekala. Měla jsem za to, že z matematiky a možná z fyziky budu mít dvojku. Ale tou máťou jsem si byla opravdu jistá a proto mě to tak vyvedlo z míry. No ale jsem samozřejmě moooc ráda :-)! A po rozdání vysvědčení jsme se loučili z deváťáky, kecali jsme před školou...no, znáte to :D.

Ráda bych také poděkovala ♥Sáře♥ a Janii za jejich komentáře k TOMUTO článku, moc jste mi obě pomohly, děkuji Vám :-)!

Co se týká mojí aktivity, vím, že tu teď moc nejsem, ale to víte, mám opravdu hodně učení a samozřejmě také nesedím pořád u počítače. TENTO článek stále platí, tudíž není třeba nic dodávat - děkuji za pochopení. Ale nemusíte se obávat, že bych tu vůbec nebyla, to zase ne :-)! Musím říct, že mám docela dost nápadů na články, takže se můžete těšit i na nějaké novinky :-).

Nakonec zmíním i tu rekonstrukci. Jak jste si již mohli všimnout, nyní tu je nový design od blogu dominiqa-graphic.blog.cz, který se mi moc líbí a konečně jsem ho včera donastavila. Také jsem trochu pozměnila rubriky + rozcestníky, některé hodlám ještě trošičku upravit.

No a na závěr tohoto článku bych Vám především chtěla popřát krásné, slunečné a veselé letní prázdniny, užijte si je, ať máte hodně síly na nový školní rok! :-)

S pozdravem,
Janča :-)

PS: Nevím úplně přesně, kdy se vrátím domů, ale nebojte, včas se Vám ozvu :-)!

Diplomek od ♥Sáry♥ pro mě za 4. místo v soutěži SONCelebrita

28. června 2012 v 14:40 | Janča |  Ceny
Tak jsem se nakonec probojovala na 4. místo a proto bych vám ráda poděkovala za hlasy, které jste mi v této soutěži dávali. No a samozřejmě děkuji také ♥Sáře♥ :-)! A ten diplomek je hezký!

image host

Mám na vás otázku...

26. června 2012 v 14:28 | Janča |  Já píši
Ahoj!
Prosím vás, napsal byste mi někdo, jak se dává to menu dolů pod design? Mně to totiž nejde. Děkuji, byla bych moc ráda :-).

Změna plánu...

19. června 2012 v 17:02 | Janča |  Já píši
Ahoj!
Mám tu pro vás další informaci: tento design mi (ani mé kamarádce, která se ho také pokoušela nastavit, ale stejně jí děkuji za snahu) nejde nastavit. Netuším, kde je problém, proto jsem se rozhodla dát sem nějaký jiný. Již zmíněná kamarádka (Adél - její blog: wwww.adel-diary.blog.cz) mi doporučila jednu stránku, která mi přijde opravdu velmi dobrá, majitelka dělá velmi pěkné designy, tak doufám, že tu v nejbližší době nějaký z nich nastavím. Adél děkuji za pomoc :-).

To by bylo vše, jen jsem si říkala, že vás o změně informuji. Doufám, že do příštího týdne nějaký design vyberu, protože vždycky, když se mám pro něco rozhodnout, je to pro mě docela problém (no jo, jsem váha, no...:D). Ale nebojte, já to nějak vymyslím!

Janča

Letní dáreček (diplomek) od ♥Sáry♥ pro její SB

19. června 2012 v 16:54 | Janča |  Ceny
Toto letní překvápko pro své SB připravila ♥Sára♥. Děkuji, je to krásný dáreček :-)!

http://image.blingee.com/images19/content/output/000/000/000/7b9/795693383_1717574.gif?4

Prohlížeč

14. června 2012 v 16:55 | Janča |  Já píši
Ahoj!
Ano, ano, svěřuji se vám o problémech s prohlížečem. My máme takový prohlížeč, který má pár drobných háčků: je pomalý, neustále se seká a někdy mě ani nechce pustit např. do nastavení blogu - což také vysvětluje to, že jsem ještě
nedonastavila ten nový design. Teď si chceme nainstalovat jiný, nejspíš Google Chrome, ten už snad bude lepší :-).

A když už jsme u prohlížeče, jaký máte Vy? Jak jste s ním spokojeni? Jaký byste mi doporučili?

Janča :)
Zdroj obrázku: google.cz

Nový design

11. června 2012 v 17:10 | Janča |  Já píši
Ahojky!
Jak jste si jistě všimli, je tu (konečně) nový design. Původně tu měl být TENTO, ale nakonec jsem se rozhodla pro tenhle:Oba dva designy jsou od blogu collors.blog.cz - myslím, že majitelka dělá opravdu krásné designy.
Ještě není úplně celý donastavený, musím ještě doladit pár detailů - hlavně menu. V průběhu tohoto týdne to doufám bude nastavené - ale tak nějak si nevím rady s tím menu, takže kdo by věděl, jak na to, tak toho prosím, aby mi to napsal, děkuji. Kdyby nikdo nenapsal, nějak si s tím poradím :-).

Otázka: Jak se vám design líbí?

PS: Omlouvám se, že teď affs moc neobíhám, ale důvod jsem vám vysvětlila již v TOMTO článku, který najdete i v menu.

Opět prosím o hlásek - ve 4. kole!

4. června 2012 v 16:39 | Janča |  Já píši
Ahojky!
Postoupila jsem do 4. kola soutěž SONCelebrity u ♥Sáry♥ tak vás opět prosím o hlásek - ZDE. Děkuji :-)!
Jo, a samozřejmě vám děkuji za hlasy v předešlých kolech :)!

Vaše J. :-)
Fancluby:
Jsem členem...