Listopad 2012

Vzkazovník

28. listopadu 2012 v 16:10 | Janča
Vzkazovník = prostor pro vaše vzkazy. Říkala jsem si, že bych mohla kromě reklam vytvořit i místo na vaše vzkazy, oznámení, nebo když se budete chtít na něco zeptat, apod...

Zprávy ohledně blogu

28. listopadu 2012 v 16:03 | Janča |  Já píši
Ahojky! :-)
Říkala jsem si, že bych mohla napsat tento článek. Stále píšu, jak pracuji na rekonstrukci, apod. Samozřejmě to je pravda, ale říkala jsem si, že bych vám mohla objasnit, jak si to vlastně představuji, jak to mám naplánované. Myslím, že by to bylo dobré.

1) Rekonstrukce: Ani vlastně nevím, kdy jsem poprvé napsala, že hodlám zrekonstruovat blog. Hmm, když se nad tím zamyslím, tak to bylo před letními prázdninami. V den, kdy jsem se rozhodla pro rekonstrukci, jsem věděla akorát to, že by to chtělo změnu, jinak vůbec nic. Nyní jsem si to konečně rozmyslela (no jó, já a přemýšlení... :D) a rozvrhla. Ale o tom až v dalším bodě.

2) Téma blogu: Nad tím jsem horečně přemýšlela. Vlastně to byl ten pravý důvod, proč jsem s rekonstrukcí začala pořádně až teď: nemohla jsem se rozmyslet, jaká témata sem dát. Samozřejmě vím, co mám ráda, co se mi líbí, co mě baví... ale já zkrátka hodně přemýšlím nad tím, co tomu řeknou ostatní, jestli jim to bude vyhovovat... Nakonec jsem si řekla, že mi blog dělá radost tehdy, když přidávám to, co mě opravdu zajímá a co mě baví. Proto tu stále nechám Harryho Pottera, protože je to jeden z mých nejoblíbenějších filmů, tak proč ho tu nenechat? Akorát jsem tedy u rozcestníků trošku pozměnila rubriky, měla jsem jich tam opravdu moc. No, měla bych už konečně napsat konečná témata :D. Když to vezmu zkráceně: blog bude o mých oblíbených filmech, seriálech, oblíbené hudbě... ale hlavní změna je v tom, že bych se také ráda zaměřila na svou vlastní tvorbu, např. na povídky, které vytvářím moc ráda, výrobky, které jsem stvořila nejen na kroužku kam chodím, obrázky - poslední dobou si kreslím čím dál tím raději... zkrátka bych se tu ráda věnovala jak mé vlastní tvorbě tak mým oblíbeným koníčkům a věcem.

3) Aktivita: = velmi nejistá věc. Bohužel nemůžu přesně říct, kdy přesně budu mít čas, kdy přesně budu aktivní a kdy ne. Mezi mé koníčky blog rozhodně patří, dělá mi velkou radost ho provozovat, ale mám samozřejmě také své povinnosti a jiné koníčky, přátele, rodinu... zkrátka, když budu mít chuť a čas, tak budu aktivní :-). Ráda bych blog aktualizovala aspoň dvakrát do týdně, uvidím, jak mi to bude časově vycházet.

4) Affs: Tohle tak nějak navazuje na třetí bod. Svých affs si moc vážím a mám je moc ráda :-). Děkuji, že jste se mnou měli trpělivost, když to tento rok bylo s blogem takové nahoru-dolů (rekonstrukce-nic, aktivita-neaktivita...) - a nejen affs, ale i ostatní návštěvníci. Děkuji vám! :-)

Samozřejmě se mi návštěvnost trošku snížila díky období, ve kterém to bylo zcela nejisté. Ráda bych to tu proto znovu trošku rozjela, jako před tím, jen s pár změnami, které jsem uvedla ve druhém bodě.
Děkuji, že jste si tento informativní článek přečetli, chtěla jsem totiž vysvětlit několik věcí. Hodněkrát jsem tu psala ohledně těchto věcí, ale doufám, že tento článek vydrží na hodně dlouho. :-)

Janča :-)

Kontakt

20. listopadu 2012 v 17:10 | Janča
Pokud mě potřebujete kontaktovat, pište:
- na email blogu: janca-world@seznam.cz
- do reklam (V případě, že potřebujete hlásnout, chcete abych se přihlásila do vaší soutěže, apod.)
- do vzkazovníku (Když se mě budete chtít na něco zeptat, něco mi vzkázat či oznámit...)

Vyhodnocení finále SONCelebrita!

20. listopadu 2012 v 16:46 | Janča |  Soutěže
Ano, dočkaly jste se, holky :D! Já vím, hodně jsem to protáhla, jak jsem psala již v minulém článku. Takže jdeme na to:

SáraDracová a Tm Felton75.7% (28)
Janii a Ashley Benson24.3% (9)

Podle výsledků tedy vidíme, že soutěž VYHRÁLA SÁRADRACOVÁ! Oběma holkám moc gratuluji a děkuji jim za účast :-). Tady máte zasloužené ceny:

Pro SáruDracovou z 1. místo:

Diplomek:

Animace:

Avatar:Pro Janii za 2. místo:

Diplomek:

Avatar:

Doufám, že se vám ceny líbí - v grafice se teprve začínám orintovat a experimentovat, tak snad to není tak hrozné :D.

Ještě jednou gratuluji!Zítra vyhodnocení soutěže o nejlepší celebritu! + SKVĚLÉ INFO

19. listopadu 2012 v 17:12 | Janča |  Já píši
POZOR! VELMI DŮLEŽITÝ ČLÁNEK!

Ahoj!
Tak, dneska jsem konečně zapracovala na článku, který se táký velkého vyhodnocení soutěžě. Sice jsem psala, že se tu objeví přes víkend, ale nestihla jsem to. Myslela jsem si, že to zveřejním už dnes, ale ne, protože jsem začala vyrábět ceny a ty bych dnes jen tak odflákla :D. Tudíž, nechtěla jsem, aby první dvě místa měla nejošklivější ceny :D a tak je zítra dodělám. Ale nebojte, zítra už určitě, jelikož zítra odpoledne nic nemám (ááách) a tak KONEČNE POŘÁDNĚ ZAPRACUJI NEJEN NA TOMTO ČLÁNKU, ALE I NA REKONSTRUKCI! JUPÍÍÍÍÍ!

PS: Ačkoliv se to zdá neuvěřitelné, tak ano, je to pravda: zítra se už opravdu KONEČNĚ dočkáte nejen slibovaného článku, ale i KONEČNĚ nějaké výraznější změny, co se týče rekonstrukce!!! Jupí, jsem opravdu ráda, že splním všechny své resty! Konečně! Doufám, že mi po tak dlooohé době věříte... :-)

Vaše Janča, která se už moc těší na zítřek :-)

Článek, 15.11. 2012

15. listopadu 2012 v 15:16 | Janča |  Já píši
Ahojky!
Po delší neaktivitě jsem opět přítomna... :-). Omlouvám se, že jsem poslední dobou blog velmi zanedbávala, ale neměla jsem čas, obzvlášť poslední týdny. Vím, vím, stále píšu to samé, že nemám čas kvůli učení, atd. Tenhle týden byl pro mě hodně hektický (ještě hektičtější než ty předešlé). Dnes tu ještě nic valného nečekejte, na zítřek mám ještě spoustu práce, ale od zítřka bych si už snad měla udělat čas :-).

Co se týká finále soutěže SONCelebrita, vyhodnocení bych ráda zveřejnila buď zítra, nebo během víkendu. Já vím, hodně jsem to protáhla, ale aspoň jste měli více času hlasovat, když je to finále :-).

Pokusím se dokončit rekonstrukci v nejbližší době. Doufám, že mi to časově vyjde a vy jste se mnou neztratili trpělivost :D - ale nechtěla jsem to brát jako povinnost, vždycky si užívám, když blog prochází změnou.

Vaše Janča :-)


Miluji barvy podzimu!...

Zdroj obrázku: google.cz

Witch Doctor

5. listopadu 2012 v 15:40 | Janča |  Music and videos
Ahoj! Jelikož dnes už nic jiného nestihnu, aspoň přidám jeden můj oblíbený song, který máme rády společně s mou sestřenkou. Je to opravdu vypalovačka! :D
Zdroj: youtube.com
Fancluby:
Jsem členem...