Zprávy ohledně blogu

28. listopadu 2012 v 16:03 | Janča |  Já píši
Ahojky! :-)
Říkala jsem si, že bych mohla napsat tento článek. Stále píšu, jak pracuji na rekonstrukci, apod. Samozřejmě to je pravda, ale říkala jsem si, že bych vám mohla objasnit, jak si to vlastně představuji, jak to mám naplánované. Myslím, že by to bylo dobré.

1) Rekonstrukce: Ani vlastně nevím, kdy jsem poprvé napsala, že hodlám zrekonstruovat blog. Hmm, když se nad tím zamyslím, tak to bylo před letními prázdninami. V den, kdy jsem se rozhodla pro rekonstrukci, jsem věděla akorát to, že by to chtělo změnu, jinak vůbec nic. Nyní jsem si to konečně rozmyslela (no jó, já a přemýšlení... :D) a rozvrhla. Ale o tom až v dalším bodě.

2) Téma blogu: Nad tím jsem horečně přemýšlela. Vlastně to byl ten pravý důvod, proč jsem s rekonstrukcí začala pořádně až teď: nemohla jsem se rozmyslet, jaká témata sem dát. Samozřejmě vím, co mám ráda, co se mi líbí, co mě baví... ale já zkrátka hodně přemýšlím nad tím, co tomu řeknou ostatní, jestli jim to bude vyhovovat... Nakonec jsem si řekla, že mi blog dělá radost tehdy, když přidávám to, co mě opravdu zajímá a co mě baví. Proto tu stále nechám Harryho Pottera, protože je to jeden z mých nejoblíbenějších filmů, tak proč ho tu nenechat? Akorát jsem tedy u rozcestníků trošku pozměnila rubriky, měla jsem jich tam opravdu moc. No, měla bych už konečně napsat konečná témata :D. Když to vezmu zkráceně: blog bude o mých oblíbených filmech, seriálech, oblíbené hudbě... ale hlavní změna je v tom, že bych se také ráda zaměřila na svou vlastní tvorbu, např. na povídky, které vytvářím moc ráda, výrobky, které jsem stvořila nejen na kroužku kam chodím, obrázky - poslední dobou si kreslím čím dál tím raději... zkrátka bych se tu ráda věnovala jak mé vlastní tvorbě tak mým oblíbeným koníčkům a věcem.

3) Aktivita: = velmi nejistá věc. Bohužel nemůžu přesně říct, kdy přesně budu mít čas, kdy přesně budu aktivní a kdy ne. Mezi mé koníčky blog rozhodně patří, dělá mi velkou radost ho provozovat, ale mám samozřejmě také své povinnosti a jiné koníčky, přátele, rodinu... zkrátka, když budu mít chuť a čas, tak budu aktivní :-). Ráda bych blog aktualizovala aspoň dvakrát do týdně, uvidím, jak mi to bude časově vycházet.

4) Affs: Tohle tak nějak navazuje na třetí bod. Svých affs si moc vážím a mám je moc ráda :-). Děkuji, že jste se mnou měli trpělivost, když to tento rok bylo s blogem takové nahoru-dolů (rekonstrukce-nic, aktivita-neaktivita...) - a nejen affs, ale i ostatní návštěvníci. Děkuji vám! :-)

Samozřejmě se mi návštěvnost trošku snížila díky období, ve kterém to bylo zcela nejisté. Ráda bych to tu proto znovu trošku rozjela, jako před tím, jen s pár změnami, které jsem uvedla ve druhém bodě.
Děkuji, že jste si tento informativní článek přečetli, chtěla jsem totiž vysvětlit několik věcí. Hodněkrát jsem tu psala ohledně těchto věcí, ale doufám, že tento článek vydrží na hodně dlouho. :-)

Janča :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sára Dracová Sára Dracová | E-mail | Web | 30. listopadu 2012 v 19:04 | Reagovat

Já budu ráda za vše o sem dáš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Fancluby:
Jsem členem...