Leden 2013

Promiňte, ale končím.

18. ledna 2013 v 15:37 | Janča |  Já píši
Ano, je to tak. Vše jednou končí.
Když jsem si zakládala tento blog, tak mě stále bavilo přidávat fotky a jiné a myslím, že návštěvnost jsem měla docela slušnou. Potom jsem však zde na blogu byla hodně málo a když už jsem se odhodlala něco málo napsat, byl to omluvný článek, že nyní nemám čas, nic víc, nic míň. A já jsem si stále neuvědomovala, proč už blogování není to, co bývalo. Samozřejmě to bylo kvůli tomu, že už jsem neměla tolik času, jako před dvěma lety, to je jedna věc, ale ten druhý důvod jsem si stále nechtěla přiznat. Druhý důvod spočíval v tom, že už mě to nebavilo. Stále jsem se vymlouvala na první důvod, ale ten druhý si ne a ne přiznat. Neuvědomovala jsem si, že jsem si už neříkala: Super, mám volno, tak já půjdu něco přidat na blog. Říkala jsem si: Hm, mám volno, tak bych asi měla (ne-li musela) něco přidat. Neviděla jsem v tom rozdíl, to až nyní.
Uvědomila jsem si, že mě zkrátka kopírování nejrůznějších fotek už nebaví a že když se dostanu na internet, raději si novinky a fotografie prohlédnu a přečtu, než abych je zkopírovala a přidala. Přiznávám, že mi trvalo opravdu dlouho, než jsem přijala to, že už to takhle zkrátka nepůjde. Před nedávnem jsem si ještě říkala: Ale jo, to ještě rozjedu. Ale ono ne. Myslím si, že blog by měla být hlavně zábava a relax, a ne povinnost. To jsem věděla už předtím, jenže, jak už jsem zmínila, jsem si nechtěla připustit, že už to jako povinnost beru.

Strašně moc bych chtěla poděkovat především mým affs, která mě neopustila ani v tuto dobu. A velké díky patří samozřejmě i ostatním návštěvníkům.
Ještě se vrátím k affs. Jen vám ještě chci říct, že na tom, že jsem měla vaše blogy ráda, se nic nezměnilo, chodím na ně moc ráda i nyní. Tudíž vaše blogy budu stále navštěvovat (nejspíš stále pod přezdívkou "Janča"), akorát už nebudu blogovat.

Je docela dobře možné, že si časem nějaký blog založím. Pokud se tak stane, měl by někdo zájem o napsání jeho adresy? Pokud by se tu někdo takový našel, stačí napsat do komentářů.
Nedokážu vám teď tady říct, kdy to bude, nebo jestli se vůbec tak stane. Nevím, jak už jsem psala, časem možná ano. Momentálně si dám od blogování pauzu.

Jsem moc ráda, že jsem mohla být součástí blogového světa a poznat pomocí internetu fajn lidi (zejména affs)! Tak se tu mějte hezky a třeba se někdy znovu potkáme na nějakém mém novém blogu! :-)

PS: Doufám, že tento článek je alespoň trochu čtivý. Možná jsem docela často používala stejná slova a některé věty si jsou hodně podobné, ale myslím, že když je tohle poslední článek, tak je dobré to napsat tak, jak to zrovna cítím.


A na závěr několik kusovek, které se mi líbí (všechny jsou z googlu)...

Šťastný nový rok 2013!

1. ledna 2013 v 16:10 | Janča |  Já píši
Ahojky!
Tak jsem opět přítomna, ale včera jsem vám nestihla popřát, tak to dnes napravuji: Přeji vám všem hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěchů v novém roce 2013!
Na Silvestra jsem už byla doma, dopoledne jsem se byla projít s mamkou a s taťkou a odpoledne jsme s mamkou chystaly dobroty na večer :-). Chvíli jsme koukali na televizi na takové ty vtipné scény, takže to jsme se dost nasmáli a kolem jedenácté hodiny jsme šli k našim přátelům. Když začal oficiálně rok 2013, připili jsme si a po chvíli jsme šli ven podívat se na petardy - to byly rány! A dokonce jsme také střílely (samozřejmě né my děti, ale dospělí :D) - kámoška to fotila na iPad a já jsem zdrhala za ní, protože jsem se trošku bála :D. Petardy a ohňostroje jsou opravdu zajímavé, tochu se bojím, ale zároveň se mi to líbí.... :-).

A jak jste Silvestr slavili vy?


Tady je fotka, kterou jsem včera po půlnoci dala na facebook... je to tedy fotka od kámošky, zdroj je tedy právě ona :D - děkuji.
Fancluby:
Jsem členem...