Já píši

Promiňte, ale končím.

18. ledna 2013 v 15:37 | Janča
Ano, je to tak. Vše jednou končí.
Když jsem si zakládala tento blog, tak mě stále bavilo přidávat fotky a jiné a myslím, že návštěvnost jsem měla docela slušnou. Potom jsem však zde na blogu byla hodně málo a když už jsem se odhodlala něco málo napsat, byl to omluvný článek, že nyní nemám čas, nic víc, nic míň. A já jsem si stále neuvědomovala, proč už blogování není to, co bývalo. Samozřejmě to bylo kvůli tomu, že už jsem neměla tolik času, jako před dvěma lety, to je jedna věc, ale ten druhý důvod jsem si stále nechtěla přiznat. Druhý důvod spočíval v tom, že už mě to nebavilo. Stále jsem se vymlouvala na první důvod, ale ten druhý si ne a ne přiznat. Neuvědomovala jsem si, že jsem si už neříkala: Super, mám volno, tak já půjdu něco přidat na blog. Říkala jsem si: Hm, mám volno, tak bych asi měla (ne-li musela) něco přidat. Neviděla jsem v tom rozdíl, to až nyní.
Uvědomila jsem si, že mě zkrátka kopírování nejrůznějších fotek už nebaví a že když se dostanu na internet, raději si novinky a fotografie prohlédnu a přečtu, než abych je zkopírovala a přidala. Přiznávám, že mi trvalo opravdu dlouho, než jsem přijala to, že už to takhle zkrátka nepůjde. Před nedávnem jsem si ještě říkala: Ale jo, to ještě rozjedu. Ale ono ne. Myslím si, že blog by měla být hlavně zábava a relax, a ne povinnost. To jsem věděla už předtím, jenže, jak už jsem zmínila, jsem si nechtěla připustit, že už to jako povinnost beru.

Strašně moc bych chtěla poděkovat především mým affs, která mě neopustila ani v tuto dobu. A velké díky patří samozřejmě i ostatním návštěvníkům.
Ještě se vrátím k affs. Jen vám ještě chci říct, že na tom, že jsem měla vaše blogy ráda, se nic nezměnilo, chodím na ně moc ráda i nyní. Tudíž vaše blogy budu stále navštěvovat (nejspíš stále pod přezdívkou "Janča"), akorát už nebudu blogovat.

Je docela dobře možné, že si časem nějaký blog založím. Pokud se tak stane, měl by někdo zájem o napsání jeho adresy? Pokud by se tu někdo takový našel, stačí napsat do komentářů.
Nedokážu vám teď tady říct, kdy to bude, nebo jestli se vůbec tak stane. Nevím, jak už jsem psala, časem možná ano. Momentálně si dám od blogování pauzu.

Jsem moc ráda, že jsem mohla být součástí blogového světa a poznat pomocí internetu fajn lidi (zejména affs)! Tak se tu mějte hezky a třeba se někdy znovu potkáme na nějakém mém novém blogu! :-)

PS: Doufám, že tento článek je alespoň trochu čtivý. Možná jsem docela často používala stejná slova a některé věty si jsou hodně podobné, ale myslím, že když je tohle poslední článek, tak je dobré to napsat tak, jak to zrovna cítím.


A na závěr několik kusovek, které se mi líbí (všechny jsou z googlu)...

Šťastný nový rok 2013!

1. ledna 2013 v 16:10 | Janča
Ahojky!
Tak jsem opět přítomna, ale včera jsem vám nestihla popřát, tak to dnes napravuji: Přeji vám všem hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěchů v novém roce 2013!
Na Silvestra jsem už byla doma, dopoledne jsem se byla projít s mamkou a s taťkou a odpoledne jsme s mamkou chystaly dobroty na večer :-). Chvíli jsme koukali na televizi na takové ty vtipné scény, takže to jsme se dost nasmáli a kolem jedenácté hodiny jsme šli k našim přátelům. Když začal oficiálně rok 2013, připili jsme si a po chvíli jsme šli ven podívat se na petardy - to byly rány! A dokonce jsme také střílely (samozřejmě né my děti, ale dospělí :D) - kámoška to fotila na iPad a já jsem zdrhala za ní, protože jsem se trošku bála :D. Petardy a ohňostroje jsou opravdu zajímavé, tochu se bojím, ale zároveň se mi to líbí.... :-).

A jak jste Silvestr slavili vy?


Tady je fotka, kterou jsem včera po půlnoci dala na facebook... je to tedy fotka od kámošky, zdroj je tedy právě ona :D - děkuji.

Přeji vám krásné Vánoce! :-)

21. prosince 2012 v 14:09 | Janča
Ahojky!
Ták, dneska začínají vánoční prázdniny! Jupí! Někomu už sice začaly dříve, ale my jsme ještě dneska měli ve škole besídku. Vydařilo se nám to, to byla sranda :D! A jak jste to měli vy?
Co se týká Vánoc, tak je samozřejmě budu slavit se svou rodinou, už se moc těším, až je všechny uvidím :-). Nebudu doma, tudíž nebudu ani tady na blogu, děkuji za pochopení (Affs - kdyby byla náhodou u některých z vás po tuto dobu kontrola, tak mě prosím vynechejte, děkuji.) Vrátím se pár dní před Silvestrem, dám vám o sobě vědět, nebojte :-).


Přeji vám krásné prožití Vánoc, hodně štěstí, zdraví, lásky, ať se vám splní vaše přání a užijte si zasloužené volno! :-)

No a na závěr tohoto článku dávám jednu mou oblíbenou vánoční písničku od Mariah Carey s názvem "All I Want For Christmas Is You":


Zdroj videa: youtube.com

Těším se na vás zase v novém roce! Myslím, že se tu objevím nějak před Silvestrem.

Janča :-)

17.12. 2012, nemocná

17. prosince 2012 v 11:12 | Janča
Ahoj!
Jsem tu na skok, chtěla jsem vám jen napsat. Momentálně jsem nemocná, tak jsem poslední dobou o sobě nedávala moc vědět. Děkuji za pochopení :-).

Zprávy ohledně blogu

28. listopadu 2012 v 16:03 | Janča
Ahojky! :-)
Říkala jsem si, že bych mohla napsat tento článek. Stále píšu, jak pracuji na rekonstrukci, apod. Samozřejmě to je pravda, ale říkala jsem si, že bych vám mohla objasnit, jak si to vlastně představuji, jak to mám naplánované. Myslím, že by to bylo dobré.

1) Rekonstrukce: Ani vlastně nevím, kdy jsem poprvé napsala, že hodlám zrekonstruovat blog. Hmm, když se nad tím zamyslím, tak to bylo před letními prázdninami. V den, kdy jsem se rozhodla pro rekonstrukci, jsem věděla akorát to, že by to chtělo změnu, jinak vůbec nic. Nyní jsem si to konečně rozmyslela (no jó, já a přemýšlení... :D) a rozvrhla. Ale o tom až v dalším bodě.

2) Téma blogu: Nad tím jsem horečně přemýšlela. Vlastně to byl ten pravý důvod, proč jsem s rekonstrukcí začala pořádně až teď: nemohla jsem se rozmyslet, jaká témata sem dát. Samozřejmě vím, co mám ráda, co se mi líbí, co mě baví... ale já zkrátka hodně přemýšlím nad tím, co tomu řeknou ostatní, jestli jim to bude vyhovovat... Nakonec jsem si řekla, že mi blog dělá radost tehdy, když přidávám to, co mě opravdu zajímá a co mě baví. Proto tu stále nechám Harryho Pottera, protože je to jeden z mých nejoblíbenějších filmů, tak proč ho tu nenechat? Akorát jsem tedy u rozcestníků trošku pozměnila rubriky, měla jsem jich tam opravdu moc. No, měla bych už konečně napsat konečná témata :D. Když to vezmu zkráceně: blog bude o mých oblíbených filmech, seriálech, oblíbené hudbě... ale hlavní změna je v tom, že bych se také ráda zaměřila na svou vlastní tvorbu, např. na povídky, které vytvářím moc ráda, výrobky, které jsem stvořila nejen na kroužku kam chodím, obrázky - poslední dobou si kreslím čím dál tím raději... zkrátka bych se tu ráda věnovala jak mé vlastní tvorbě tak mým oblíbeným koníčkům a věcem.

3) Aktivita: = velmi nejistá věc. Bohužel nemůžu přesně říct, kdy přesně budu mít čas, kdy přesně budu aktivní a kdy ne. Mezi mé koníčky blog rozhodně patří, dělá mi velkou radost ho provozovat, ale mám samozřejmě také své povinnosti a jiné koníčky, přátele, rodinu... zkrátka, když budu mít chuť a čas, tak budu aktivní :-). Ráda bych blog aktualizovala aspoň dvakrát do týdně, uvidím, jak mi to bude časově vycházet.

4) Affs: Tohle tak nějak navazuje na třetí bod. Svých affs si moc vážím a mám je moc ráda :-). Děkuji, že jste se mnou měli trpělivost, když to tento rok bylo s blogem takové nahoru-dolů (rekonstrukce-nic, aktivita-neaktivita...) - a nejen affs, ale i ostatní návštěvníci. Děkuji vám! :-)

Samozřejmě se mi návštěvnost trošku snížila díky období, ve kterém to bylo zcela nejisté. Ráda bych to tu proto znovu trošku rozjela, jako před tím, jen s pár změnami, které jsem uvedla ve druhém bodě.
Děkuji, že jste si tento informativní článek přečetli, chtěla jsem totiž vysvětlit několik věcí. Hodněkrát jsem tu psala ohledně těchto věcí, ale doufám, že tento článek vydrží na hodně dlouho. :-)

Janča :-)

Zítra vyhodnocení soutěže o nejlepší celebritu! + SKVĚLÉ INFO

19. listopadu 2012 v 17:12 | Janča
POZOR! VELMI DŮLEŽITÝ ČLÁNEK!

Ahoj!
Tak, dneska jsem konečně zapracovala na článku, který se táký velkého vyhodnocení soutěžě. Sice jsem psala, že se tu objeví přes víkend, ale nestihla jsem to. Myslela jsem si, že to zveřejním už dnes, ale ne, protože jsem začala vyrábět ceny a ty bych dnes jen tak odflákla :D. Tudíž, nechtěla jsem, aby první dvě místa měla nejošklivější ceny :D a tak je zítra dodělám. Ale nebojte, zítra už určitě, jelikož zítra odpoledne nic nemám (ááách) a tak KONEČNE POŘÁDNĚ ZAPRACUJI NEJEN NA TOMTO ČLÁNKU, ALE I NA REKONSTRUKCI! JUPÍÍÍÍÍ!

PS: Ačkoliv se to zdá neuvěřitelné, tak ano, je to pravda: zítra se už opravdu KONEČNĚ dočkáte nejen slibovaného článku, ale i KONEČNĚ nějaké výraznější změny, co se týče rekonstrukce!!! Jupí, jsem opravdu ráda, že splním všechny své resty! Konečně! Doufám, že mi po tak dlooohé době věříte... :-)

Vaše Janča, která se už moc těší na zítřek :-)

Článek, 15.11. 2012

15. listopadu 2012 v 15:16 | Janča
Ahojky!
Po delší neaktivitě jsem opět přítomna... :-). Omlouvám se, že jsem poslední dobou blog velmi zanedbávala, ale neměla jsem čas, obzvlášť poslední týdny. Vím, vím, stále píšu to samé, že nemám čas kvůli učení, atd. Tenhle týden byl pro mě hodně hektický (ještě hektičtější než ty předešlé). Dnes tu ještě nic valného nečekejte, na zítřek mám ještě spoustu práce, ale od zítřka bych si už snad měla udělat čas :-).

Co se týká finále soutěže SONCelebrita, vyhodnocení bych ráda zveřejnila buď zítra, nebo během víkendu. Já vím, hodně jsem to protáhla, ale aspoň jste měli více času hlasovat, když je to finále :-).

Pokusím se dokončit rekonstrukci v nejbližší době. Doufám, že mi to časově vyjde a vy jste se mnou neztratili trpělivost :D - ale nechtěla jsem to brát jako povinnost, vždycky si užívám, když blog prochází změnou.

Vaše Janča :-)


Miluji barvy podzimu!...

Zdroj obrázku: google.cz

Blog oslavil 2. narozeniny! :-)

31. října 2012 v 14:33 | Janča
Ahojky!
Ano, ano, je to tak, uplynul nám druhý rok od založení tohoto blogu - páni, vůbec mi to nepřijde, že jsou to už dva roky, co jsem ho zakládala :-)!
Doufám, že se vám tu bude i nadále líbit a že budete spokojeni. :-)

PS: Omlouvám se, že tento článek píši až dnes, blog oslavil své narozeniny už 19.10. Úplně jsem na to zapomněla, ve víru práce na rekonstrukci jsem si ani nevšimla, že slaví :D.

Minulý rok jsem ke článku, který informoval o prvních narozeninách blogu, připojila fotku mých oblíbených gerber, tak letos pro změnu přidám jedinečné (a stejně oblíbené) růže! :-)


Zdroj fotografie: google.cz

Prosím vás opět o hlasy! + Kraťoulinkatá připomínka

29. října 2012 v 15:30 | Janča
Ahojky!
Ráda bych vás opět poprosila o vaše hlasy, tentokrát v soutěži o nejlepšího herce či herečku u Sáry (www.saradracova.blog.cz) - odkaz: http://saradracova.blog.cz/1210/soutez-o-nej-herce-herecku-sonh-1-kolo. Děkuji, pokud to budete chtít oplatit, stačí napsat :-).

PS - připomínka: Pracuji na rekonstrukci, proto se tu neobjevují skoro žádné články (opět raději objasňuji). Ale zase to tu hodlám rozjet, nebojte!

S pozdravem,

vaše J. :-)


Zdroj obrázku: google.cz

Rekonstrukce - už asi desáté info... :D

19. října 2012 v 13:35 | Janča
Ahojky!
Už asi podesáté píši o rekonstrukci blogu. Ačkoliv to nevypadá, pracuji na tom. Potřebovala jsem si to řádně promyslet (Jsem zkrátka od narození přemýšlivá, přemýšlím a diskutuji snad o všem... :D). Teď mám alespoň hrubou představu, ale dá to, myslím, trochu práci. Už jsem začala s drobnějšími úpravami, které na první pohled nejsou vidět. Něco je zatím rozdělané, s něčím jsem ještě nezačala. Zkrátka, zjevně to neudělám rychlostí blesku, ale vynasnažím se, aby to netrvalo celou věčnost :D. Ale chce to čas, děkuji za pochopení.

Doufám, že vás dlouhotrvající rekonstrukce neodradila.

Mějte se krásně a užijte si víkend!

Vaše Janča :-)


Zdroj obrázku: google.cz

Prosím vás o hlasy v 2. kole SONKniha u Adél + krátké info

15. října 2012 v 18:34 | Janča
Ahoj!
Díky vám jsem postoupila do 2. kola soutěže SONKniha na blogu Adél, za což vám moc děkuji :-). Proto vás opět prosím o hlasy - odkaz: http://adel-diary.blog.cz/1210/2-kolo-sonkniha. Děkuji!

Tento týden se vám možná ozvu ve středu, mám to teď docela nabyté - mám týden návštěv u doktorů (ale nebojte, nejedná se o nic vážného, zkrátka normální prohlídka, oční, zubař...) :-). Ale v pátek mám ředitelské volno z důvodu druhého kola senátnách voleb, které se konají u nás ve škole, tak to bych se tu měla objevit...

Zatím pa,

Janča :-)


Zdroj obrázku: google.cz

Hlásněte mi prosím v 1. kole v soutěži SONKniha u Adél!

10. října 2012 v 15:17 | Janča
Ahojky!
Chtěla jsem vás požádat, jestli byste mi prosím hlásli v soutěži SONKniha u Adél, koná se 1. kolo.
Jsem tam pod přezdívkou "Janča" a soutěžím s knihou "Lásky jedné rusovlásky" od Cathy Cassidy.
Odkaz: http://adel-diary.blog.cz/1210/sonkniha-1-kolo#komentare

Budu moc ráda, děkuji.

Janča :-)

Zdravíčko! Pár slovíček...

4. října 2012 v 15:35 | Janča
Ahojky :-)!
Jen vás jdu pozdravit, pak se půjdu učit na matiku, fyziku a zeměpis, takž dnes už tu nic nečekejte. Učení mám sice hodně každý den, ale jelikož výše uvedené tři předměty jsou těmi předměty, které mi nejvíce nejdou, tak se na ně budu muset učit o něco více a déle... uf, snad to zítra dobře dopadne! :-)

PS: Rekonstrukce stále probíhá!

Vaše Janča :-)


Uvařím si čajíček a vzhůru do práce! :D
Zdroj obrázku: google.cz

Čtvrtek, 27.9. 2012

27. září 2012 v 17:15 | Janča
Ahoj!
Hurá, je volno a to dokonce i v pátek, to je super! Moc jsem se těšila, ještě dneska odjíždíme za babičkou a dědou (uvidíme i ostatní z naší veliké rodinky :D), už se strašně těším, až je všechny uvidím! Tak si to zasloužené volno užijte :-)!

Jak jste si mohli všimnout, začala jsem trošku upravovat blog (především rubriky + rozcestníky) a v nejbližší době se tu objeví i nový design, mám ho objednaný u jedné blogerky, která podle mě dělá opravdu velmi hezké designy, ale více podrobností uvedu v jiném článku, až bude design hotový. Sama se už na něj těším! :-)

Až bude celková rekonstrukce hotová, dám vám vědět a doufám, že se vám to bude líbit, mějte se krásně.

Pa, Janča :-)


PS: Wow, tahle kusovka se mi moc líbí! - Zdroj: google.cz

Krátké info

18. září 2012 v 17:04 | Janča
Ahoj!
Jen vás informuji o aktuální úpravě. Trošku tu asi ještě poupravím rubriky + rozcestníky, protože teď se mi to zdá malinko nepřehledné. Jen jsem vám to chtěla říct, abyste se nedivili, kdyby tu něco náhodou přibylo, nebo naopak ubylo :D...

Vaše Janča :-)


Zdroj obrázku: google.cz

Reklamy: soutěže

7. září 2012 v 20:11 | Janča
Ahojky!
Chtěla jsem vás poprosit, zda byste se prosím přihlásili do soutěže na blogu mé kamarádky Adél (www.adel-diary.blog.cz). Soutěž se nazývá SONKniha, tedy soutěž o nejlepší knížku, přihlásit se můžete ZDE :-). Dále prosím do soutěže Janii (www.janca012.blog.cz), která patří mezi mé affs. Pořádá grafickou soutěž, odkaz k přihlášení je ZDE :-).

Děkuji, velmi by mě potěšilo, kdyby se ještě někdo přihlásil :-).


Zdroj obrázku: google.cz

O LETNÍCH PRÁZDNINÁCH TU NEBUDU!

29. června 2012 v 11:17 | Janča
Ahojky!
Tak, mám tu pro Vás další důležité informace. Co se týče letních prázdnin, tak tu nebudu, protože nebudu doma a tudíž nebudu mít přístup k počítači - no, kdybych měla, tak bych na blogu zřejmě také moc nebyla, jelikož venku je většinou hezky a jak se znám, tak by se mi rozhodně nechtělo trávit volný čas u počítače. Z toho vyplývá, že na prázdniny blog pozastavím a proto bych chtěla poprosit svá affs (+ sister site), aby si mě nemazala a případně mě vynechala z kontrol, děkuji.

Soutěž SONCelebrita na tomto blogu začne po prázdninách, konkrétně začátkem září. Kdo by se chtěl ještě přihlásit, má ještě možnost - ZDE. Já vím, že přihláška tu je už od dubna, ale teď už bychom to jaksi nestihli :). Všem účastníkům dám včas vědět na jejich blogy.

Zhruba po prázdninách tu můžete čekat článek, který bude o tom, co jsem prožila právě o prázdninách. Takový článek jsem hodlala napsat již po minulých prázdninách, ale nakonec to nevyšlo, protože když jsem ho konečně dopsala a chtěla jsem ho zveřejnit, tak mě to odhlásilo a článek se mi samozřejmě smazal. Já vím, že se tohle někdy stává, ale jelikož byl článek dost dlouhý, neměla jsem chuť ho psát znovu. A tak tedy doufám, že se mi to už nestane :D!

Vysvědčení: Co se dneška týká, byla jsem opravdu velmi překvapena. Ne, ohromena. Abych vám to trošku objasnila, tak Vám popíši, jak probíhalo dnešní dopoledne: S kamarádkami jsem měla sraz u našeho oblíbeného obchůdku a když jsme se všechny sešly, tak jsme vyrazily ke škole. Ze všech možných stran byli deváťáci a všechny, kdo šli do školy popsali (respektive počmárali), polili, nebo nastříkali vlasy barveným sprejem, který se dá samozřejmě snadno smýt. Je to taková legrace, která se skoro nikomu nevyhnula, tudíž i nám. Dvě kámošky se pokoušely proklouznat a obejít to - a podařilo se jim to! Nechápu! Já a jedna kámoška jsme odvážně šly na přechod a samozřejmě se na nás hned vrhli :-). Já mám pokreslenou pravou ruku a obličej a také mám trošičku nabarvené vlasy nazeleno (ale opravdu jen trošku). No a konečně se dostávám k té věci, z níž jsem byla tak odvázaná. Když totiž naše třídní začala rozdávat vysvědčení, nejprve rozdávala těm, kteří měli samé jedničky - no a zavolala i mě! No, já jsem sice v prvním pololetí měla samé jedničky, ale nyní v druhém pololetí jsem to opravdu nečekala. Měla jsem za to, že z matematiky a možná z fyziky budu mít dvojku. Ale tou máťou jsem si byla opravdu jistá a proto mě to tak vyvedlo z míry. No ale jsem samozřejmě moooc ráda :-)! A po rozdání vysvědčení jsme se loučili z deváťáky, kecali jsme před školou...no, znáte to :D.

Ráda bych také poděkovala ♥Sáře♥ a Janii za jejich komentáře k TOMUTO článku, moc jste mi obě pomohly, děkuji Vám :-)!

Co se týká mojí aktivity, vím, že tu teď moc nejsem, ale to víte, mám opravdu hodně učení a samozřejmě také nesedím pořád u počítače. TENTO článek stále platí, tudíž není třeba nic dodávat - děkuji za pochopení. Ale nemusíte se obávat, že bych tu vůbec nebyla, to zase ne :-)! Musím říct, že mám docela dost nápadů na články, takže se můžete těšit i na nějaké novinky :-).

Nakonec zmíním i tu rekonstrukci. Jak jste si již mohli všimnout, nyní tu je nový design od blogu dominiqa-graphic.blog.cz, který se mi moc líbí a konečně jsem ho včera donastavila. Také jsem trochu pozměnila rubriky + rozcestníky, některé hodlám ještě trošičku upravit.

No a na závěr tohoto článku bych Vám především chtěla popřát krásné, slunečné a veselé letní prázdniny, užijte si je, ať máte hodně síly na nový školní rok! :-)

S pozdravem,
Janča :-)

PS: Nevím úplně přesně, kdy se vrátím domů, ale nebojte, včas se Vám ozvu :-)!

Mám na vás otázku...

26. června 2012 v 14:28 | Janča
Ahoj!
Prosím vás, napsal byste mi někdo, jak se dává to menu dolů pod design? Mně to totiž nejde. Děkuji, byla bych moc ráda :-).

Změna plánu...

19. června 2012 v 17:02 | Janča
Ahoj!
Mám tu pro vás další informaci: tento design mi (ani mé kamarádce, která se ho také pokoušela nastavit, ale stejně jí děkuji za snahu) nejde nastavit. Netuším, kde je problém, proto jsem se rozhodla dát sem nějaký jiný. Již zmíněná kamarádka (Adél - její blog: wwww.adel-diary.blog.cz) mi doporučila jednu stránku, která mi přijde opravdu velmi dobrá, majitelka dělá velmi pěkné designy, tak doufám, že tu v nejbližší době nějaký z nich nastavím. Adél děkuji za pomoc :-).

To by bylo vše, jen jsem si říkala, že vás o změně informuji. Doufám, že do příštího týdne nějaký design vyberu, protože vždycky, když se mám pro něco rozhodnout, je to pro mě docela problém (no jo, jsem váha, no...:D). Ale nebojte, já to nějak vymyslím!

Janča

Prohlížeč

14. června 2012 v 16:55 | Janča
Ahoj!
Ano, ano, svěřuji se vám o problémech s prohlížečem. My máme takový prohlížeč, který má pár drobných háčků: je pomalý, neustále se seká a někdy mě ani nechce pustit např. do nastavení blogu - což také vysvětluje to, že jsem ještě
nedonastavila ten nový design. Teď si chceme nainstalovat jiný, nejspíš Google Chrome, ten už snad bude lepší :-).

A když už jsme u prohlížeče, jaký máte Vy? Jak jste s ním spokojeni? Jaký byste mi doporučili?

Janča :)
Zdroj obrázku: google.cz

Nový design

11. června 2012 v 17:10 | Janča
Ahojky!
Jak jste si jistě všimli, je tu (konečně) nový design. Původně tu měl být TENTO, ale nakonec jsem se rozhodla pro tenhle:Oba dva designy jsou od blogu collors.blog.cz - myslím, že majitelka dělá opravdu krásné designy.
Ještě není úplně celý donastavený, musím ještě doladit pár detailů - hlavně menu. V průběhu tohoto týdne to doufám bude nastavené - ale tak nějak si nevím rady s tím menu, takže kdo by věděl, jak na to, tak toho prosím, aby mi to napsal, děkuji. Kdyby nikdo nenapsal, nějak si s tím poradím :-).

Otázka: Jak se vám design líbí?

PS: Omlouvám se, že teď affs moc neobíhám, ale důvod jsem vám vysvětlila již v TOMTO článku, který najdete i v menu.

Opět prosím o hlásek - ve 4. kole!

4. června 2012 v 16:39 | Janča
Ahojky!
Postoupila jsem do 4. kola soutěž SONCelebrity u ♥Sáry♥ tak vás opět prosím o hlásek - ZDE. Děkuji :-)!
Jo, a samozřejmě vám děkuji za hlasy v předešlých kolech :)!

Vaše J. :-)

Postoupila jsem do 3. kola SONC u ♥Sáry♥

23. května 2012 v 15:03 | Janča
Hi, everybody :-)!
Tak jsem postoupila do 3. kola! Samozřejmě vám opět moc děkuji - no a zárověň vás zase prosím, abyste mi hlásli i v tomto kole - ZDE. Děkuji.

Janča :-)

PS: Připomínám: můžete se přihlásit do SONC u mě na blogu - ZDE. Budu jedině ráda :-).

Postoupila jsem do dalšího kola SONC :-)

12. května 2012 v 17:37 | Janča
Ahojky!
Tak jsem postoupila do dalšího kola soutěže SONCelebrita u ♥Sáry♥. Všem děkuji za hlasy a samozřejmě také Sáře :-)!
A také jsem vás opět chtěla požádat, abyste mi prosím hlásli i ve druhém kole této soutěže - ZDE. Děkuji, ráda vám to oplatím :-).

Pa, Janča ;-)

Důležité info

3. května 2012 v 14:19 | Janča
Ahojky!
Tak jak se máte? Doufám, že nyní dobře, když je teď tak krásně :-). Chtěla jsem se vám omluvit, že jsem tu teď moc nebyla, ale mám hodně učení a když je teď hezky, tak chodím ven a podobně...no, však to asi známe všichni. Proto tu teď moc nebudu, občas něco přidám a oběhnu affs, ale ne každý den, odhadem zhruba dvakrát týdně. Prosím tedy svoje affs (+ sister sites) aby si mě nemazala a vynechala mě z kontrol, děkuji. Až tu zase budu (třeba) více, tak vám dám vědět.

Mějte se krásně a užívejte si života :-),

Janča ;-)
 
 

Reklama

Fancluby:
Jsem členem...